Pro-Sument

Założycielem działalności jest Krzysztof Pilch- absolwent Magisterskich Studiów Menedżerskich (MBA) na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Przedsiębiorca

Jest właścicielem firmy i prezesem zarządu oraz współwłaścicielem firmy Stolgraf Plus, zarządzającej jednym ze świdnickich biurowców.

Trener

Organizator konferencji poświęconych finansom i inwestowaniu, prelegent Seminariów Biznesowo Inwestycyjnych, chętnie dzieli się swoją wiedzą, także podczas indywidualnych konsultacji. Dyrektor Regionu firmy zajmującej się edukacją finansową i biznesową.

Planista Finansowy

W oparciu o produkty inwestycyjne: Skandia, Axa, Generali.

Partner

-Projektu Wspierania Przedsiębiorczości, Wrocław;

-Członek Dolnośląskiej Izby Gospodarczej;

-Trener współorganizujący Finansowego Eksperta W-wa i Ś-ca.

 

O kompetencjach Krzysztofa Pilcha najlepiej świadczą referencje wystawione na stronie jego firmy. Jest to na przykład:

 „Krzysztofa znam od niedawna, co prawda tylko tydzień ale już zdążył zarazić mnie dobra energią, którą można wykorzystać pomagając innym oraz sobie. Jest to osoba nad wyraz szczera i uprzejma. Cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz ogromnym szacunkiem do innych ludzi. Nie stara się zmieniać innych ludzi, lecz odkrywać w nich to co najcenniejsze i dążyć do samorealizacji. Chyba już nie potrzebuję psychoterapeuty :)”

Bola Gracjana

 „Od mojego pierwszego SBI w sierpniu w moim życiu zawodowym nastąpiło wiele zmian na lepsze. Zawdzięczam to inspiracji oraz wspólnej pracy z Krzysztofem. Dokonałam rewolucyjnych wręcz zmian w firmie, którą prowadzę. Poza tym otworzyłam sobie drogę do pracy w branży finansowej. Widzę jasno swoje cele i dążę do ich realizacji.”

MK

 

Firma posiada własną stronę internetową o adresie: www.krzysztofpilch.eu

X