O Nas

Tworzymy środowisko dynamicznej wymiany barterowej.
Łączymy Przedsiębiorców i pomnażamy ich zyski

To, co dla nas najważniejsze to sukces Twojej firmy, który co oczywiste, a o czym często zapominają inne stowarzyszenia przedsiębiorców mierzy się zyskiem, tu i teraz. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu zwiększenie dochodów Twojej firmy. Dołączając do Barter Klubu zyskujesz nowych klientów, których bez naszego pośrednictwa byś nie pozyskał. Oszczędzasz gotówkę, gdyż za potrzebne towary i usługi płacisz tym co masz. Pozbywasz się towarów zalegających w Twoim magazynie, sprzedajesz wolne roboczogodziny, wykorzystujesz nadmierne moce przerobowe, a kapitał gromadzony na Twoim koncie barterowym rośnie.

Z dużą determinacją pozyskujemy nowych partnerów, w rezultacie powiększamy grono Twoich odbiorców, jednocześnie wzbogacamy dostępną ofertę o interesujące Cię towary i usługi. Cyklicznie organizujemy spotkania przedsiębiorców. Uczestnicząc w nich masz szansę nawiązania wartościowych relacji biznesowych, które z dużym prawdopodobieństwem wpłyną pozytywnie na przyszłość Twojej firmy.

Uczestnicy naszego klubu przedsiębiorców, są naszymi klientami, bez Was to przedsięwzięcie nie byłoby możliwe, dlatego bardzo chętnie wdrażamy zgłaszane przez Was propozycje. Mając na uwadze wygodę naszych partnerów dołożyliśmy wszelkich starań by system transakcyjny był jak najłatwiejszy w obsłudze.

Restrykcyjnie przestrzegamy przyjętych zasad określonych w umowie i regulaminie uczestnictwa. Wspólnie wypracowaliśmy 5 dobrych praktyk, które dla wspólnego sukcesu respektujemy.

  • Zawsze przyjmujemy barter do wysokości posiadanego limitu.
  • Absolutnie nigdy nie zawyżamy cen, nasza oferta jest taka sama niezależnie od tego czy Klient płaci PLN, czy BPLN.
  • Jesteśmy aktywni. To znaczy, że opublikowaliśmy opis naszej firmy, nasze dane kontaktowe są aktualne, na bieżącą wystawiamy ofertę, a jeśli wybieramy się na zakupy, to najpierw zaglądamy na stronę Barter Klubu i dodajemy zapotrzebowanie.
  • Informujemy Administratora Barter Klubu o wszelkich nieprawidłowościach.
  • Gdy sprawdziliśmy i już wiemy, że to jest dobre, co wtedy robimy? Polecamy Barter Klub innym. Od kogo zaczynamy? Najlepiej od naszych dostawców.

Udostępniamy Ci system oceny poziomu zadowolenia z świadczonych, przez innych partnerów usług oraz jakości oferowanych przez nich produktów.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników. Administratorem systemu jest Europejska Giełda Wierzytelności, która w imieniu swoich Klientów efektywnie odzyskuje należności. W zakresie prawa wspiera nas Kancelaria Doradztwa Prawnego Lex Capitalis świadcząca na rzecz swoich klientów profesjonalne usługi z zakresu doradztwa prawnego, zapewniając im przy tym ochronę prawną na każdym etapie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej, głównie w zakresie prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, a także prawa kontraktów gospodarczych i prawa pracy.

X