Korzyści dla Ciebie

Po co w ogóle się wymieniać?

Jesteśmy przyzwyczajeni do płacenia gotówką za potrzebne nam towary i usługi i zwykle nie szukamy innej alternatywy. Tymczasem nie angażując gotówki nadal możemy dokonywać zakupu, płacąc posiadanymi przez nas dobrami lub umiejętnościami.

I tak na przykład, jeśli jesteś dentystą i nie udaje Ci się zapełnić grafika, masz wolne roboczogodziny, w tym czasie niestety nie zarabiasz, a jednocześnie nadal ponosisz koszty związane z prowadzeniem swojej działalności. Rozwiąż ten problem. Zostań uczestnikiem Barter Klubu i pozyskaj liczną grupę odbiorców.

Możliwe, że jeśli jesteś producentem i nie wykorzystujesz w pełni swoich mocy przerobowych, a miesiąc w miesiąc ponosisz koszty utrzymania pracowników i parku maszynowego. Możliwe, że zamroziłeś pieniądze w towarze i każdego miesiąca płacisz dodatkowo za jego magazynowanie. Możliwe, że jesteś właścicielem hotelu, którego część pokoi hotelowych zwykle świeci pustkami. Możliwe, że prowadzisz szkolenia i nie udaje Ci się zebrać efektywnej ilości uczestników. Dołącz do nas i uwolnij swoje zasoby!

Czy warto uczestniczyć w spotkaniach Barter Klubu?

Poza oczywistymi korzyściami takimi jak pozyskanie nowych odbiorców na swoje towary i usługi czy otrzymanie cennych poleceń (oczywiści mało prawdopodobne, by oba te cele osiągnąć na jednym spotkaniu) warto wspomnieć o innych benefitach. W trakcie takich spotkań możesz lepiej poznać potrzeby swoich potencjalnych klientów, dowiesz się o korzystnych rozwiązanych biznesowych stosowanych przez innych przedsiębiorców (kto wie ile zysku przyniesie Ci ich skopiowanie), znajdziesz dobrych parterów biznesowych dzięki którym będziesz mógł zrealizować zlecenia, których wcześniej nie byłeś w stanie się podjąć, dowiesz się czegoś wartościowego o swojej konkurencji itd.
Czym różnią się spotkania Barter Klubu od innych spotkań networkingowych? Zasadniczo tym, że udział w nim biorą jedynie przedsiębiorcy, czyli właściciele firm, prezesi spółek innymi słowy osoby decyzyjne, nigdy natomiast osoby zatrudnione w ich firmach np. przedstawiciele handlowi.

Jak wyprzedzić konkurencję?

Jako uczestnik Barter Klubu zyskujesz przewagę nad swoimi konkurentami zasadniczo z dwóch powodów: po pierwsze poszerzyłeś swoją ofertę o nową formę płatności jaką jest barter. Tym samym zyskałeś nowych klientów, którzy właśnie z tego powodu chętniej wybiorą Twoją ofertę, po drugie korzystasz z szerokich działań promocyjnych prowadzonych przez Barter Klub, na które sam nie zawsze mógłbyś sobie pozwolić. A my każdego miesiąca pozyskujemy dla Ciebie nowych odbiorców.

X