Mikomax Smart Office – meble biurowe

Mikomax Smart Office, członek Barter Klubu specjalizuje się w wyposażaniu różnego rodzaju przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, wykładowych, hoteli etc.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, a zdobyte doświadczenie pozwala kompleksowo aranżować przestrzenie istniejących i nowych powierzchni biurowych w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klienta.

Mikomax przygotowuje projekty koncepcyjne, mające realny wpływ na wzrost efektywności pracy, optymalizację kosztów oraz wzmocnienie wizerunku firmy. Przestrzeń staje się ergonomiczna i w pełni funkcjonalna, dostosowana do faktycznych potrzeb pracowników oraz klientów firmy. Potwierdzają to pozytywne opinie, wyrażone przez dotychczasowych kontrahentów Mikomax Smart Office.

Stale aktualizujemy ofertę o nowoczesne rozwiązania, wynikające z zachodzących dynamicznie zmian technologicznych, organizacyjnych i demograficznych, dotyczących środowiska pracy. Zajmujemy się również transportem oraz montażem, a także profesjonalnym wsparciem powdrożeniowym.

Mikomax Smart Office rozumie, czym jest przemyślane biuro i urządzi je dla Ciebie Jesteśmy otwarci na współpracę w ramach systemu wymiany barterowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.mikomaxsmartoffice.p i nawiązania kontaktu.

X