Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. – odzyskiwanie wierzytelności

EGW to firma zajmująca się odzyskiwaniem wierzytelności. W ich realizacji firmę wspomaga internetowa platforma zwana Europejską Giełdą Wierzytelności, która jest własnością firmy i jest przez nią administrowana. Firma zajmuje się zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności na terenie Polski oraz poza jej granicami. Siedziba EGW  znajduje się w Warszawie oraz we Wrocławiu. Umożliwia ona Państwu pozbycie się, niejednokrotnie, kłopotliwych roszczeń poprzez sprzedaż długu. Firma prowadzi rejestr dłużników, który widoczny jest w sieci, dzięki czemu oferty sprzedaży wierzytelności stają się dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Dzięki temu zwiększa się prawdopodobieństwo znalezienia nabywcy dla danej wierzytelności. W sytuacji, kiedy wszelkie działania windykacyjne stosowane przez Państwa nie przynoszą rezultatów, skorzystanie z proponowanej przez nas usługi skupu wierzytelności wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. W naszym zespole znajdują się jedynie doświadczeni specjaliści w zakresie wierzytelności. Firma oprócz wyżej wspomnianych usług oferuje Państwu także inne usługi z zakresu zarządzania wierzytelnościami. Zajmuje się prowadzeniem monitoringu płatności, czyli kontaktowaniu się z kontrahentami w imieniu Klienta zanim jeszcze przekazane nam przez niego należności staną się wymagalne.

W swojej ofercie posiadają również mediacje, w której staje się pośrednikiem, dążącym do wypracowania rozwiązania korzystnego dla obu stron. EWG to doskonały partner w wymianie barterowej!

X