Firma handlowa ALTAR

Firma Handlowa Altar

Firma handlowa Altar funkcjonuje na rynku od stycznia 1997 roku. Od kilkunastu lat z powodzeniem świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz serwisu sprzętu przeznaczonego do użytku w różnorodnych placówkach handlowo­usługowych, a także obsługi informatyczno­technicznej wymienionych punktów. Mamy za sobą owocną współpracę z wieloma firmami i instytucjami, o różnych rozmiarach, zasięgu oraz profilu działalności.

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów takich jak: kasy i urządzenia fiskalne, wagi, czytniki kodów i kart, urządzenia biurowe, sprzęt komputerowy i RTV oraz specjalistyczne oprogramowanie handlowo­księgowe. Nasza oferta obejmuje także montaż telewizji przemysłowej.

Firma Altar proponuje Klientom fachowe doradztwo w dziedzinie doboru odpowiednich urządzeń, dostosowanych do indywidualnych wymagań. Gwarantujemy transport oraz instalację wybranego sprzętu. Przeprowadzamy także profesonalne szkolenia z zakresu obsługi wybranego produktu, zapewniające maksymalną efektywność użytkowania.

Opieka serwisowa obejmuje pomoc osobistą, a także wsparcie techniczne świadczone drogą telefoniczną oraz zdalnie, za pośrednictwem internetu.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą handlową Altar za pośrednictwem Barter Klubu oraz do zapoznania się z naszą ofertą www.altar-net.pl

X