Zawodowi Sprzedawcy – szkolenia handlowe, consulting

Badamy proces sprzedaży rozbierając go na czynniki pierwsze. Co roku podnosimy ceny ponieważ wszystkie działania skupiamy na osiąganiu rezultatów przez naszych klientów i badaniu problemów, które napotykają podczas sprzedaży. Jesteśmy w tym coraz lepsi.

Od 5 lat skupiamy się na rozmowie handlowej ponieważ wierzymy, że skuteczność nie bierze się z tabelek tylko z radości wykonywania działań, a radość działań bierze się z treningu, który na początku nie jest przyjemny.

Badamy i analizujemy procesy sprzedaży, aby sprawić żeby sprzedaż była przyjemna zarówno dla klienta, jak i handlowca.

Jak to robimy?
Inspiracja sztukami i systemami walki wręcz pozwala osiągać zarówno szybkie jak i stabilne efekty. Niestety ten rodzaj pracy wymaga przyłożenia wielokrotnie większej energii i nakładu czasu niż standardowa ścieżka kariery w większości firm. Częsta praca po godzinach oraz zmęczenie przy początku drogi jest normalną rzeczą chcąc osiągać ponadprzeciętne rezultaty. W treningach i podczas wdrażania procesów doradczych stosujemy kodeks wartości wojownika jiu-jitsu ponieważ wdrożyliśmy go i działa:
  1. Minimum wysiłku – Maksimum skuteczności
  2. Ustąp aby zwyciężyć
  3. Przez czynienie sobie dobra nawzajem dla dobra ogółu
Sprzedaż to wywieranie wpływu. Wywieranie wpływu w złej intencji to manipulacja. Granica jest cienka. Dajemy Narzędzia, które mogą służyć do rzeczy pięknych i chwalebnych lub niecnych i nikczemnych. Stosując zasady mistrzowskiego treningu budujemy nawyki, wgrywamy pewien sposób myślenia, tak samo jak w sztukach walki. Nie da się osiągać rezultatów myśląc przy wykonywaniu ruchu. Jeśli jesteśmy atakowani działają odruchy, pamięć motoryczna. Jeśli sprzedajemy klient oczekuje:
  • Szybkiej reakcji na obiekcje
  • Pewności
  • Partnerskiej relacji opartej o zaufanie
  • Innowacji, wyróżnika w prezentacji oferty
  • Prowadzenia w procesie gdyż sam zwykle nie jest ekspertem
  • Znajomości produktu i mówienia rzeczowym językiem korzyści
  • Dostarczenia tego czego potrzebuje

 

właściwe pytania trening1

X