Wolfgraf Design

Wolfgraf Design to krakowskie studio graficzne specjalizujące się w prezentacji wizerunku w formie graficznej. Od 2006 roku tworzymy zaawansowane konfiguratory 3D i przystosowujemy je do działania na stronach naszych klientów. Prężnie działamy w dziedzinach związanych przede wszystkim z prezentacją produktów, grafiką 3D, wizualizacją architektoniczną, jak również projektowaniem stron internetowych. Zajmujemy się:

Wizualizacja produktu – na podstawie zdjęć lub dostarczonych produktów tworzymy modele dokładnie odwzorowujące każdy ich szczegół. Wizualizacje 3D umożliwiają Państwa klientom oglądanie wybranego produktu w trójwymiarowej przestrzeni. Sprawia, że można go obejrzeć z każdej strony, jakby był oglądany w rzeczywistości.

– Konfigurator 3D – czyli specjalna aplikacja internetowa, która umożliwi Państwa klientom oglądanie danego produktu w przestrzeni 3D. Dzięki wykorzystanej w naszym Konfiguratorze nowoczesnej technologii obrazu 3D, będąPaństwo w stanie w nowatorski sposób przedstawić potencjalnym klientom swoje produkty. Klienci będą mieć możliwośćmodyfikacji wybranych elementów produktu np. koloru lub faktury, dostosowując go do swoich indywidualnych potrzeb. Zastosowanie grafiki 3D umożliwi też pokazanie przekrojów i dowolnych zakamarków obiektów oraz sposób działania produktu(np. otwieranie i zamykanie drzwi,). Nasz Konfigurator można umieścić bezpośrednio na swojej stronie internetowej, co pozwoli odwiedzającym tworzyć własne projekty.

Strony WWW – tworzymy strony napisane zgodnie z wszystkimi obowiązującymi standardami, a stosowany przez nas system CMS pozwoli Państwu samodzielnie dokonywać zmian treści zawsze wtedy, gdy będzie to konieczne.

W ramach barter klubu firma nie rozlicza zewnętrznych kosztów licencji oraz hostingów, domen, serwerów dedykowanch.

X