Szarotka Studio s.c.

Szarotka-Studio to firma zajmująca się naświetlaniem klisz, drukiem oraz usługami introligatorskimi. Nasze studio powstało w 2000 roku, rozpoczynając działalność od naświetlania filmów metodą CtF.

W miarę rozwoju poligrafii zaczęliśmy używać nowej technologii CtP. Oferujemy druk cyfrowy czarno-biały oraz kolorowy, który odznacza się doskonałą jakością i niską ceną, nawet przy niewielkich ilościach wydruków. Uzupełnieniem tej usługi jest proof cyfrowy, a także wydruki wieloforamtowe. Zajmujemy się również oprawą dokumentów, książek i zeszytów zarówno w miękkich, jak i twardych oprawach, bindowaniem, docinaniem dokumentów oraz tworzeniem fotoksiążek, fotoalbumów i kalendarzy ze zdjęciami. Warto dodać, że naszą niewątpliwą zaletą jest szybki czas wykonywania usług.

Posiadamy specjalistyczne, wysokiej klasy sprzęty do wykonywania każdej z usług. Druk wielkoformatowy wykonujemy profesjonalną maszyną drukującą EpsonStylusPro 9600. Możemy wykonywać na niej druki aż do 1100mm szerokości. Do druku cyfrowego, wykonywanego bezpośrednio z pliku, używamy trzech maszyn: Konica Minolta BizHub pro 1050P, BizHub press C8000 oraz Xerox Nuvera 100. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością druku, intensywnym kolorem. Oferujemy możliwość druku na różnych gramaturach papieru, a nawet foliach.

Naświetlanie CtF (Computer to Film) wykonujemy naświetlarką Agfa Avantra 44s, natomiast CtP (Computer to Plate)- PlateRite8100 firmy SCREEN.

Nasza firma doskonale sprawdza się w wymianie barterowej.

X