Sylwester Rudnik – MediCleanTec

Dystrybucja urządzeń czyszczących MediCleanTec i ROTOWASH

MediCleanTec to 9-barowa parowarka. Obecnie to najbardziej przekonujący system (sucha para) do czyszczenia wszystkich chropowatych i gładkich powierzchni (płytki, kabiny prysznicowe, powierzchnie kuchenne, powierzchnie ze stali nierdzewnej, toalety, okna, żaluzje, grzejniki, silniki samochodów, tapicerki itp.)

MediCleanTec może obniżyć koszty środków czyszczących, wody i ścieków nawet do 80%.

Urządzenia MediCleanTec nadają się do intensywnego, ciągłego użytkowania (24/7), np. w restauracjach, hotelach, studio detailingu, obiektach medycznych, szkołach, przedszkolach, szpitalach, firmach produkcyjnych, biurach, sklepach, a także w sektorze prywatnym.

ROTOWASH to szorowarka dedykowana do podłóg twardych (płytki ceramiczne, drewno (parkiet, deska ryflowana), laminat, kamień, wykładziny PCV z powierzchnią polimerową) oraz miękkich (wykładziny, dywany). Dzięki dwóm szczotkom w kształcie walca, wywierającym duży nacisk i obracającym się przeciwbieżnie, z szybkością 650 obrotów/minut powierzchnie są skuteczniej doczyszczane. Dodatkowo powierzchnia jest zwilżana wodą z środkiem czyszczącym do odpowiedniej powierzchni. Usuwanie z podłogi zanieczyszczeń i rozpuszczonego przez wodę brudu odbywa się w sposób mechaniczny przez wrzucanie go na obracający się bęben, z którego brud zbierany jest mechanicznie do zbiornika wody brudnej. Dzięki tej unikalnej konstrukcji, maszyny ROTOWASH są najmniejszymi, dostępnymi na rynku automatami szorująco zbierającymi.

X