Radio Hobby – Najlepszy Regionalny Portal Mazowsza

Podwarszawska rozgłośnia Radio Hobby 89,4 fm to najbardziej dynamicznie rozwijające się radio na Mazowszu. Nasi słuchacze z Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Serocka, Nieporętu, Wołomina, Radzymina, Białołęki, Bemowa, Targówka, Pragi Północ, Tarchomina to bardzo solidna grupa tysięcy ludzi zainteresowanych tym, co dzieje się w ich regionie. To osoby zainteresowane motoryzacją i kulinariami, ale też otwarte na wiele innych tematów.

Nasze radio jest jak dobry sąsiad – podpowiada, gdzie są korki i czy będzie padać, gdzie warto zjeść i jaki nowy sklep w okolicy ostatnio został otwarty. Dodatkowo nasze radio to świetna muzyka, wpadająca w ucho i wprawiająca w dobry nastrój. Nikt nie gra tak dobrze jak my! 🙂

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zalet, jakie daje nasze radio, i zareklamowania siebie i swojej firmy w naszym radiu! Opcji jest wiele – od spotów radiowych, przez sponsoring prognozy pogody po banery na naszej stronie www. Wszystko w przystępnych cenach. Wybierz coś dla siebie i daj się poznać naszym słuchaczom!

X