Neokracja

Neokracja.pl

 

Jesteśmy agencją interaktywną kochającą social media. Przekształcamy siłę społeczności internetowych w trwałe i wymierne korzyści biznesowe. Lubimy to co robimy i robimy to dobrze!

Nasze kompetencje potwierdzają projekty zrealizowane dla takich marek jak: Zelmer S.A., Pioneer Polska, Gorenje Polska, TVN, Scan Anida Sp. Z.o.o, Acerin, Royal Apple, Virtualo i inni. Co to oznacza w praktyce?

  • Mamy największe doświadczenie!
  • Jesteśmy niezawodni!
  • Nieustannie rozwijamy się, by jeszcze lepiej realizować Twoje potrzeby!

facebook.com/neokracja

 

SOCIAL MEDIA

Przygotujemy strategię obecności marki w sieci. Stworzymy i będziemy zarządzać Twoimi profilami w kanałach social media. Przygotujemy unikalne treści i grafiki, a wszystko po to aby nawiązać dialog z Twoimi fanami.

 

BUZZ MARKETING

Będziemy reprezentować Twoją markę, tworząc na forach internetowych Twojego oficjalnego e-rzecznika. Będziemy wszędzie tam, gdzie mówią o Tobie odpowiadając na pytania i prowadząc dialog z użytkownikami.

 

E-MARKETING

Oprócz zaistnienia w mediach społecznościowych przeprowadzimy dla Ciebie akcje specjalne – przygotujemy współpracę z blogerami, zorganizujemy testy Twoich produktów, przygotujemy niestandardowe akcje konkursowe, aplikacje, jak też kampanię reklamową w największych polskich portalach.

 

MONITORING SIECI

Będziemy na bieżąco śledzić opinie na temat Twojej marki w sieciach społecznościowych, serwisach www i forach internetowych. Sporządzimy pełny raport, abyś wiedział co Twoi klienci mówią o Tobie.

 

neokracja.pl

X