Monika Gustaw – coach neurojęzykowy

Wierzę, że każdy z nas może swobodnie i z pełną satysfakcją komunikować się w obcym języku.
Zmieniam świat poprzez pomaganie innym w usuwaniu barier i blokad w procesie nauki języka obcego.

Wyobraź sobie, usłysz, zobacz jak może zmienić się twoje życie, jeśli skutecznie nauczysz się języka angielskiego na poziomie, na którym pragniesz być.Od 14 lat jestem dyrektorem finansowym w spółce brytyjskiej. Zajmuję się finansami ponadto prowadzę sesje indywidualne coachingu neurojęzykowego oraz warsztaty językowe zarówno online jak i stacjonarnie.

Coaching nerujęzykowy to proces, w którym coach pomaga klientowi odkryć jego własne preferencje mentalne do przyswajania języka obcego.

Ta metoda wraz z indywidualnym podejściem do klienta zapewnia idealne warunki do nauki dla naszego umysłu, aby proces nauki był bardziej efektywny i szybszy. Dlatego w neurocoachingu językowym dobieramy metody nauczania do preferencji i potrzeb ucznia – do tego, co sprawia mu największą przyjemność.

Z kim pracuję :

  • Z dziećmi, które rozpoczynają swoją pierwszą podróż z językiem angielskim.
  • Z młodzieżą, która pragnie wzbogacić swoją wiedzę celem zdania egzaminu bądź wyjazdu zagranicznego.
  • Ze specjalistami danej branży, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Finanse
Sesja 60 minutowa, w zależności od zaawansowania, kosztuje 70 – 150 zł. Sesja inicjalna 30 minutowa jest bezpłatna – w jej trakcie poznajemy Twoje preferencje oraz Ty wytyczysz swoje cele językowe wraz z terminem realizacji. Po jej zakończeniu przygotuję dla Ciebie plan nauki wraz z oferta cenową.

Zapraszam Cię więc na niezobowiązującą, bezpłatną rozmowę wstępną (30 min.) i zobacz, o ile łatwiej możesz się uczyć języka angielskiego.

Do zobaczenia.

Monika Gustaw – Finance Manager, coach neurojęzykowy z akredytacją ICF oraz coach VCC
tel. 606628851
email: mongustaw@gmail.com

X