MENTEL – wyposażenie kuchni i łazienek

Firma Mentel funkcjonuje na polskim rynku od 1994 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Bielsko­-Białej, jednak działalność handlowa firmy Mentel prowadzona jest na terenie całego Śląska i części Małopolski. Zaopatrujemy liczne salony meblowe, producentów mebli, salony łazienkowe, sklepy z urządzeniami i akcesoriami sanitarnymi, a także inwestorów.

Zajmujemy się również sprzedażą internetową kompleksowego wyposażenia pomieszczeń kuchennych i łazienek. Zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej na obszarze całego kraju. Szeroki wachlarz produktów z kategorii wyposażenia kuchni zawiera sprzęty takie jak zlewozmywaki, baterie kuchenne, filtry do wody i sprzęt AGD, przeznaczony zarówno do zabudowy, jak i wolnostojący. Są to m.in. chłodziarko­zamrażarki, kuchenki mikrofalowe, piekarniki , okapy kuchenne , zmywarki , płyty gazowe i indukcyjne , młynki do odpadów organicznych, segregatory odpadów oraz kawiarki.

Oferta obejmuje także różnego rodzaju akcesoria kuchenne – garnki wykonane ze stali nierdzewnej, filtry do okapów, dozowniki płynów etc.

Firma Mentel ma w swoim asortymencie także najwyższej jakości wyposażenie łazienek ­ zaczynając od ceramiki sanitarnej, poprzez wanny, wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe, baterie łazienkowe, aż po zestawy i panele natryskowe. Na bieżąco prowadzimy akcje promocyjne i wyprzedażowe , w trakcie których można nabyć w/w produkty po znacznie niższej cenie .

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania współpracy za pośrednictwem Barter Klubu.

X