MAKUTU Kuchnia Kosmetyczna

Makutu to twórcze miejsce stworzone po to, by cieszyć się życiem blisko natury i z tego co ona nam daje. To połączenie laboratorium chemicznego z pracownią czarownicy-zielarki, a czasem i z kuchnią, w której powstają zmysłowe smakołyki.

W pracowni tworzymy naturalne kosmetyki personalne, unikalne produkty dostosowane do potrzeb indywidualnych każdego odbiorcy. Każdy kosmetyk jest inny – tak jak każdy człowiek jest inny.

Tworząc kosmetyki bazujemy wyłącznie na naturalnych składnikach, w większości na roślinach pochodzących z polskich łąk i pól. Każde zioło, każda roślina jest wybierana z uważnością, a proces przetwarzania jest przemyślany i kontrolowany przez chemika. W wyniku specjalnej obróbki z roślin wydobywane są czynniki aktywne – to, co rośliny mają najlepszego do oddania.

Maukutu to również warsztaty w naszej Kuchni Kosmetycznej. To doskonały sposób na oryginalny i kreatywny sposób spędzenia czasu. Sprawi, że zdobędziesz ciekawą i wartościową wiedzę, którą z pewnością wykorzystasz w swoim życiu.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

śledź na facebook’u: facebook.com/makutukuchniakosmetyczna
lub odwiedź nasza stronę internetową: makutu.pl

X