Grażyna Perska – doradca finansowo biznesowy

 


Jeśli już musisz pożyczyć pieniądze, to zrób to z głową.
Pieniądz to też towar, jak każdy inny.


 

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Ukończyłam również Polsko-Amerykańską Szkołę Biznesu. Od 2005 r. zajmuję się pozyskiwaniem finansowania dla firm. Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwiają mi sprawne poruszanie się w obszarze biznesu. Pozwala mi to znajdować rozwiązania trafiające dokładnie w potrzeby firm, które są moimi Klientami.

Pomagając moim Klientom, zwracam szczególną uwagę na ich indywidualne interesy, pamiętając o zachowaniu należytej staranności, rzetelności i odpowiedzialności na każdym etapie współpracy. Zawsze dokładnie analizuję potrzeby mojego Klienta, starając się, by zaproponowane przeze mnie rozwiązanie było jak najbardziej kompleksowe i dopasowane do sytuacji, w której znajduje się on teraz, i w której potencjalnie będzie w przyszłości.

Możesz samodzielnie szukać najlepszego i najtańszego sposobu na sfinansowanie swoich biznesowych planów lub indywidualnych potrzeb, albo powierzyć znalezienie najlepszego, dostępnego w tym momencie dla Ciebie finansowania, profesjonalnemu doradcy, który rzetelnie i odpowiedzialnie zweryfikuje dostępne na rynku oferty i wskaże tę najlepszą 🙂
Zapraszam do współpracy,
Grażyna Perska
doradca finansowo-biznesowy

Uwaga: dane do faktur VAT zostaną podane indywidualnie.

X