Filip Wincenciak

Filip Wincenciak – specjalista od bezpieczeństwa finansowego.

 

W życiu prywatnym i zawodowym życie ma dla nas wiele niespodzianek. Jak to z niespodziankami bywa, trudno je dokładnie przewidzieć i im zapobiec. Można jednak przygotować się na niespodziewane, korzystając z usług specjalistów.
Niezależnie od tego, jaką dokładnie niespodziankę przyniesie nam los, nasze zabezpieczenia powinny być dostępne i dostosowane odpowiednio dla nas, biznesu, naszych bliskich.
Każdy z nas jest inny prowadzi inny biznes, dlatego proponuję usługę a nie produkty.
Ze mną Ty i Twój biznes będzie w najlepszych rękach, świadomie będziesz mógł rozwijać firmę, a w razie potrzeby przekazać ją swoim bliskim lub komuś kto godnie zastąpi twój osiągnięty sukces.

Filip Wincenciak oferuje przeprowadzenie kompleksowego i specjalistycznego audytu w zakresie oceny poziomu zabezpieczeń i potrzeb związanych z trybem życia/działania firmy. Podpowie, na co zwrócić szczególną uwagę teraz i w najbliższej przyszłości, jakie produkty mogą być dla Ciebie odpowiednie i jak znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę.
Audyt to również doradztwo biznesowe, wspólna rzetelna rozmowa która otwiera nowe możliwości.
Audyt dotyczy pełnego zakresu posiadanych zabezpieczeń i Serwis który prowadzony będzie przez cały rok, bez konieczności pamiętania terminach polis.

Oferta dotyczy zarówno osób fizycznych, jak i firm.

http://wincenciak.pl/

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu!

X