AVIDA Akademia Rozwoju

Życzę, abyście mogli przejść przez życie z poczuciem jego piękna i wspaniałych możliwości, jakie niesie. Mam nadzieję, że moje szkolenia i nagrania doskonale Wam w tym pomogą​

 

Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski, Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, kierunek – Pedagogika oraz podyplomowe studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach Kierunek – Psychologia Zachowań Społecznych. Dodatkowo jestem absolwentem Metody Kinezjologii Edukacyjnej P. Dennisona I i II stopnia oraz Arte-Kinezjologii – Twórcze Rysowanie i Gimnastyka Mózgu.

Od 1994 roku jestem certyfikowanym wykładowcą Samokontroli Umysłu Metodą Silvy dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Uwielbiam łączyć swoje pasje z prowadzeniem szkoleń. Jestem autorką ilustracji do zakładek pamięci w podręczniku do kursu Metody Silvy dla dorosłych, a także trenerem szkoleń motywacyjnych, kontroli stresu i szybkiego uczenia dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Główną inspiracją w mojej pracy jest pokazanie ludziom „jak lepiej i pełniej żyć”, jak świadomie kreować siebie i osiągać sukcesy oraz jak nabyć umiejętność lepszej koncentracji i rozwijania swoich zdolności.

Stworzyłam i nagrałam autorskie programy audio na temat pozytywnego myślenia i świadomego życia. Inspiracją do ich powstania były zajęcia z dziećmi i młodzieżą, które prowadzi od kilkunastu lat w całym kraju, a także i może przede wszystkim rozmowy z rodzicami.

Już od ponad 20 lat z wielkim zaangażowaniem prowadzę kursy i szkolenia w całej Polsce. Za każdym razem są one dla mnie doświadczaniem czegoś nowego.

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły mojej oferty – najbliższe terminy szkoleń, nagrania audio i odkryć, jak wiele możliwości czeka na Ciebie – nie wahaj się, wejdź na stronę www avida.pl i dowiedz się więcej!

X