Altima Dental stomatologia

Gabinety stomatologiczne Altima Dental w Krakowie powstały z chęci i pasji leczenia stomatologicznego. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, gwarantując profesjonalną opiekę stomatologiczną wszystkim Naszym pacjentom. Staramy się, aby cały proces leczenia od momentu planowania do zakończenia leczenia przebiegał w komfortowej, bezstresowej atmosferze.

Gabinet mieści się w kamienicy przy ul. Starowiślnej 82 w sercu magicznej dzielnicy Krakowa – Kazimierz. Do dyspozycji pacjentów jest parking na ul. Dajwór 12 – nie muszą się już Państwo martwić o miejsce dla swojego samochodu. Zlokalizowany nieopodal przystanek tramwajowy pozwoli Państwu dotrzeć do nas również za pośrednictwem komunikacji miejskiej (przystanek Św. Wawrzyńca; linie 3, 9, 24, 50, 69).

Klimatyzowane gabinety są wyposażone w urządzenia i sprzęt najnowszej generacji marki Fona. Większość zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji (leczenie kanałowe) i protetyki jest wykonywanych z użyciem lup stomatologicznych co zapewnia dużą dokładność i precyzję. Używany przez nas system radiowizjografi umożliwia natychmiastowe otrzymanie zdjęcia rentgenowskiego na monitorze i zmniejsza dawkę napromieniowania nawet dziesięciokrotnie. Dysponujemy również specjalistycznymi urządzeniami do leczenia endodontycznego (kanałowego) dzięki którym takie leczenie może być przeprowadzone podczas jednej wizyty. Starannie kontrolujemy przebieg dezynfekcji i sterylizacji narzędzi i urządzeń używanych w procesie leczenia. A wszystko po to, aby wysoka jakość usług była naszym znakiem firmowym. W trosce o Państwa wygodę w naszym gabinecie istnieje możliwość płacenia zarówno gotówką jak i kartą. Celem zwiększenia dostępności droższych usług istnieje możliwość skorzystania w naszej placówce z oferty firmy MediRaty.

NASZE USŁUGI
Gabinet Stomatologiczny prowadzi kompleksowe leczenie stomatologiczne dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej.
Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszeniu kwalifikacji możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego Pacjenta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i stosowanymi metodami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
WIZYTA BEZ STRESU
Wiemy, że wizyta u stomatologa nie zawsze kojarzy się z przyjemnymi doświadczeniami. Jeśli nasze pozytywne nastawienie nie pokona Twojego lęku i dyskomfortu możemy zastosować :
– leżącą pozycję pacjenta – pozwala się rozluźnić podczas dłuższych zabiegów , a nawet….. zasnąć!
– dobre znieczulenia – odpowiednia technika znieczulenia w połączeniu z działaniem nowoczesnych środków znieczulających (Citocartin, Ubistesin)
– żele znieczulające miejsce wkłucia w różnych smakach
– nowoczesne narzędzia , które zwiększają komfort
– relaksująca muzyka z głośników

Pamiętaj o regularnych kontrolach dentystycznych! Leczenie zęba, który jeszcze nie boli jest o wiele łatwiejsze i przede wszystkim przyjemniejsze! 🙂

Jak wygląda pierwsza wizyta?
– przed wizytą poprosimy Państwa o wypełnienie formularza o stanie zdrowia i założymy kartę pacjenta;
– następnie lekarz przeprowadzi badanie stomatologiczne – oceni stan Państwa higieny i uzębienia;
– plan leczenia i harmonogram spotkań ustala lekarz po postawieniu diagnozy.

Odwiedź naszą stronę www: altimadental.pl

Zajrzyj na nasz fanpage na fb: facebook.com/AltimaDentalKrakow

X