Uczestnictwo w Barter Klubie – wyjątkowej na polskim rynku społeczności pomagającej między innymi w pozyskaniu nowych kontrahentów i wykorzystaniu wolnych zasobów własnej firmy – daje szereg korzyści. Członkowie Barter Klubu mogą bezgotówkowo handlować między sobą, płacąc własnymi umiejętnościami bądź niewykorzystanymi mocami przerobowymi swoich przedsiębiorstw.

Wszyscy członkowie klubu zyskują opiekę brokera, który w ich imieniu szuka klientów i partnerów. Co ważne, opieka taka nie jest dodatkowo płatna. Broker doskonale orientuje się w sytuacji firmy, którą ma pod swoimi skrzydłami. Dzięki temu jest kimś w rodzaju doradcy, promotora i przyjaciela – może zaproponować rozwiązania, dzięki którym biznes będzie lepiej prosperował, podsunąć jakiś innowacyjny pomysł, skontaktować z nowymi, potencjalnymi klientami.

Fakt, że to broker w naszym imieniu szuka partnerów, pozwala na zaoszczędzenie mnóstwo cennego czasu. Broker jest również niesamowicie pomocny na samym początku przygody z Barter Klubem – pomaga skompletować wszystkie dokumenty i przygotować ofertę, uwzględniając nasze potrzeby i oczekiwania, zapoznaje z innymi uczestnikami programu i wprowadza w świat bezgotówkowego handlu.

X