A gdyby tak ktoś w Twoim imieniu pozyskał dla Twojej firmy nowych partnerów? Zadbał o reklamę i właściwe przygotowanie oferty, w dodatku w zamian nie chcąc zapłaty? Jeżeli marzy Ci się takie rozwiązanie, przystąp do Barter Klubu – nowoczesnej społeczności pozwalającej na bezgotówkowe zakupy i pełne wykorzystanie potencjału własnej firmy. W ramach uczestnictwa możesz np. zaproponować innym użytkowanie twojego sprzętu w zamian za, powiedzmy, darmowe noclegi czy obiady dla swoich pracowników. Transakcja jest barterowa, więc wszyscy osiągają korzyści.

W ramach Barter Klubu działają brokerzy, którzy na początku, po przystąpieniu do klubu, pomogą Ci wywiązać się z wszelkich wymaganych formalności, a następnie wprowadzą w świat barterowiczów. Broker zadba o to, by Twoja oferta była jak najciekawsza dla innych członków klubu, będzie też kimś w rodzaju promotora, radzącego, gdzie i jak ulokować aktywa oraz – ewentualnie – jak nieco zmienić profil działalności, by zyskać nowych klientów.

Broker ma za zadanie wprowadzać nowe firmy do Barter Klubu oraz opiekować się nimi, dlatego jest doskonale zorientowany w ich ofercie i pomaga w nawiązywaniu współpracy między klubowiczami. Broker trzyma też rękę na pulsie i wynajduje oferty, które mogłyby zainteresować Twoją firmę.

X