Barter Klub jest platformą wymiany towarów i usług na zasadzie barteru wielostronnego Oznacza to, że sprzedaży i zakupu produktów lub usług dokujesz posługując się umowną jednostką rozliczeniową jaką w naszym przypadku jest złotówka barterowa – BPLN. Dla ułatwienia rozliczeń ustaliliśmy, że wartość złotówki barterowej jest równa złotówce. Tak więc 1 BPLN = 1 PLN.

Jako uczestnik otrzymujesz swoje indywidulane konto. Z tego konta dokonujesz przelewu (wydajesz złotówki barterowe) lub otrzymujesz przelew (przyjmujesz złotówki barterowe). Nie musisz szczegółowo definiować przelewu – nikt tego nie lubi. Wystarczy, że wpiszesz nazwę odbiorcy. I uwaga nie oczekujesz na przelew, złotówki barterowe pojawiają się na Twoim koncie w momencie w którym Twój kontrahent go zatwierdza. Oczywiście w każdej chwili możesz sprawdzić historię swoich transakcji, analogicznie do konta bankowego (ku radości Twojej Księgowej) wszystkie prowadzone przez Ciebie transakcje są rejestrowane.

Twoje konto oprócz funkcji związanych z rozliczeniem transakcji umożliwia prowadzenie działań sprzedażowych, to właśnie Tutaj wprowadzasz informacje o swojej firmie, dodajesz ofertę, informujesz innych uczestników o promocjach, nowych produktach lub usługach, zapraszasz na szkolenia, webinary publikujesz wszystko to, co mogłoby Twojego potencjalnego klienta zainteresować. Jesteś aktywny, jesteś widoczny – sprzedajesz!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X