Drogi Czytelniku,
z miłą chęcią oddajemy Ci jubileuszowy numer BarterPress. Jubileuszowy, bo pierwszy numer opublikowaliśmy
dokładnie rok temu, we wrześniu 2016 r. Przez te kilka numerów zmienił się nie tylko sam magazyn, ale i sam Barter Klub. Do naszego grona dołączyło wiele ciekawych podmiotów, pojawiło się wiele interesujących inicjatyw i wydarzeń. A nasz magazyn to idealne narzędzie do tego, by poinformować Cię o wszystkim, co ciekawe i warte uwagi.

W tym numerze nie zabraknie stałych rubryk naszego magazynu: zapowiedzi zbliżających się eventów oraz artykułu przybliżającego zasady działania BK. Po raz kolejny znalazło się miejsce na fotorelację z poprzedniej edycji Konferencji Networking & Business. Drugi raz z rzędu swoją wiedzą podzieliła się też z nami Kamila Jedynak – dietetyk kliniczny, ekspert od produktów sezonowych. Tym razem podpowiada, co warto jeść w czasie chłodnych jesiennych dni i jak przygotować swoją spiżarkę na zimę.

Gościem głównym numeru jest tym razem Robert Kłósek – przedsiębiorca jakich mało, którego osiągnięcia są dowodem na to, że dobre jest to, co polskie, i że działając w grupie można osiągnąć więcej. Przed Wami więc bardzo ciekawy numer, pełen cennej i interesującej wiedzy. Zdecydowanie warto więc poświęcić chwilę na lekturę tego numeru.

KLIKNIJ I OTWÓRZ MAGAZYN W FORMACIE PDF: Nr_5

Życzymy przyjemnej lektury!
Redakcja BarterPress

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X